TOP 5 gadżetów samochodowych

Gadżety samochodowe to bardziej przyciąga mężczyzn.Może być fajnym bajerem w samochodzie, który pełni funkcje użytkową jako również cieszy oko. Gadżety dzielimy na dwie części te które już mamy i te które będziemy posiadać.

1. Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki używane zimą to preparaty, które dzielimy na:

-płyn do szyb, odmraża nie trzeba używać skrobaczki – usuwa szron z szyby,

-odmrażacz do zamków, preparat psikany w mechanizm zamka w kilka sekund odmraża zamek.

2. Akcesoria samochodowe na zimę

Podgrzewana mata na siedzenie kierowcy i pasażera lub mata masująca – ta opcja idealna gdy mamy starszy model samochodu i nie mamy funkcji podgrzewanych foteli.

Mate podłącza się do zapalniczki samochodowej i mata zaczyna grzać. Największym jej atutem jest, że mata działa dopiero wtedy gdy na niej  usiądziemy. Mata masująca bardzo przydatna w dalekich podróżach. Mata montująca na siedzenie kierowcy i jest zdejmowany i można z niego korzystać w domu. Koszt takiej maty w tańszej wersji to ok 300 zł.

3.Ładowarka samochodowa z funkcją Fast Charge

Fast Charge to technologia, które przyśpiesza ładowanie o 70 procent szybciej. Posiada regulację napięcia skokowego. Ładowarka przydatna gdy rozładuje się nam telefon zaraz na początku podróży i potrzebujemy szybkiego naładowania.

4.Uchwyt na telefon i ładowarka samochodowa w jednym

Idealny zestaw dla kierowcy, który spędza dużo czasu za kierownicą. Niezbędny gadżet, który trzyma nasz smartfon i pomaga dojechać nam w docelowe miejsce i przy okazji pozwoli nam naładować telefon.

5. Zasłona przeciwsłoneczna

Gadżet bardzo prosty i tani w swoim wydaniu ale i przydatny zwłaszcza, gdy podróżujemy z dziećmi a one słońca nie lubią. Roleta chroni przed słońcem i przed szybkim nagrzewaniem samochodu.  

Z Pewnością wszystkie gadżety się przydadzą w podróży z rodziną jak i w drodze do pracy. Rozpoczynamy sezon letni i będziemy więcej wyruszać w trasę. Gadżety zimowe wykorzystamy dopiero porą zimowa ale teraz cieszmy się promieniami słonecznymi.