Kancelaria adwokacka w Jeleniej Górze

Rozwód, sprawy spadkowe, przysposobienie dziecka, ale także analiza orzeczeń sądowych, weryfikacja umów czy też sporządzanie pism procesowych. To tylko kilka obszarów, w których kancelaria adwokacka może ci pomóc. Sprawdź gdzie szukać profesjonalnych porad prawnych. 

  1. Kancelaria prawna
  2. Pomoc w postępowaniach przed organami administracji publicznej
  3. Prawnicy kancelarii są do Państwa dyspozycji
  4. Usługi prawne dla ciebie

Kancelaria prawna

Kancelaria Bugaj Adwokaci świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych. Zapewniają wsparcie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, finansowego, gospodarczego, upadłościowego i administracyjnego. Posiadamy bogate doświadczenie w obszarze dotyczącym upadłości konsumenckiej dla osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej (upadłość konsumencka).

Pomoc w postępowaniach przed organami administracji publicznej

Wspólnicy sp. k Bugaj Adwokaci pomagają również w postępowaniach, które toczą się przed organami administracji publicznej. Wspieramy także konsumentów przed sądami w kraju i  za granicą. Wprowadzamy zmiany w wadliwie przygotowanych wzorach umów. Prowadzimy nadzór nad wieloma sprawami. Piszemy skargi na błędne decyzje administracji.

Prawnicy kancelarii są

Adwokaci świadczą pomoc nie tylko w języku polskim, ale również angielskim, francuskim i ukraińskim. Świadczymy doradztwo dla obywateli Ukrainy, w szczególności pomagamy zgromadzić dokumenty wymagane do załatwienia formalności w Polsce. Pomagamy rozwiązać problemy prawne, doradzamy i szukamy najlepszych rozwiązań. Dzięki wsparciu naszego adwokata potwierdzą państwo zgodność dokumentów w różnych językach. Pomagamy załatwić niezbędne sprawy prawne. Nie brakuje nam tu doświadczenia. Cechuje nas wiedza i profesjonalizm.

Usługi prawne dla ciebie

Świadczymy także takie usługi prawne jak: upadłość konsumencka i mediacje. Adwokat Katarzyna Bugaj-Kotterba zajmuje się prowadzeniem spraw dotyczących upadłości.  konsumenckiej. Prawnik świadczy usługi z zakresu mediacji w sprawach cywilnych, karnych, rodzinnych i ubezpieczeniowych.

Zapraszamy do współpracy. Świadczymy usługi najwyższej jakości. Jesteśmy doświadczonym zespołem adwokatów. Wspólnicy dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać wszystkie sprawy. Naszą kancelarię znajdą państwo w Jeleniej Górze, na przeciwko Prokuratury Rejonowej z siedzibą w tym mieście. Reprezentujemy naszych klientów także przed sądem z siedzibą w Warszawie. Adwokat wpisana jest na listę adwokatów. Nasi klienci są zawsze zadowoleni.